Hakkımızda

5genakademi; Bekir Meleklioğlu tarafından 2010 yılından itibaren yaptıgı binlerce  görüşmenin birikimiyle hayatında köklü dokunuşlarla kalıcı değişiklik isteyenler için kurulmuştur. 5genakademi; 5gen tabiri ile ikiliğin “bir”e dönüşmesini, ruh ve madde dengesi ile her türlü düalitenin aşılarak denge bütünlüğü hedefler. Bu bütünlüğü :

– Kendine güven oluşturma

– İş ve yaşam dengesi kurma

– Kariyer oluşturma

İş performansı arttırma

Kişilerarası sağlıklı ilişkiler kurma

– Hayatının kontrolünü eline alabilme şeklinde ,sağlamak için buradayız.

5genakademi ile kendi yolunuzda ve kendi yolculuğunuza ilk adımı bizimle atarak kendiniz için daha fazla mutluluk, sevgi, barış, iç-dış huzur, refah, sağlık ve iyi olma duygusu ile dengede ve doyurucu bir yaşama merhaba deyin.

Bugün kendinize keyifli ve doyurucu bir gelecek armağan edebilirsiniz. Bugün tüm sınırlamaları serbest bıraktığınız, özgür olduğunuz bir yaşama başlamak için yeni bir gün. Bugün yaşamın sırlarını öğrenme günüdür.

“Siz hayatınızı değiştirebilirsiniz”

Hayatınızda daha fazla sevgi, barış, mutluluk, refah, sağlık ve iyi olma duygusu ile hayatınızı değiştirmek için bir çok araç ve teknik var. Biz size onları kullanmak için yardım edebiliriz. Eğer siz düşünce ve inançların büyük gücünü keşfederseniz hayatınızın kalitesini sadece tek bir düşüncenizi değiştirerek arttırabilirsiniz.

Kardeşim sen düşünceden ibaretsin

Geriye kalan et ve kemiksin

Gül düşünürsün,gülistan olursun

Diken düşünürsün dikenlik olursun       Mevlana Celalettin Rûmi

5 Gen Akademi’de dünyanın önde gelen yazarları ve dünyanın önde gelen uzmanlarınının sırlarını, deneyimlerini paylaşacak, kişisel hikayeleri ve onların bilgelikleri ile buluşacaksınız.

5 Gen Akademi sitesinde yolculuğunuzun ilk adımını birlikte atalim. Siz şimdi hep düşlediğiniz hayatı yaşamaya başlayacaksınız.

Şu an kendinizi nasıl hissediyor sunuz? Kendinizi iyi hissediyor musunuz?İçinizdeki mevcut duygular neler? Daha iyi hissetmek istermisiniz?

5 Gen Akademi size güven, konfor, huzur, anlayış, farkındalık, uyanış, yenilenme ve keyif sunmaktadır. 5 Gen Akademi hızlı büyüyen kişisel gelişim ve kendi kendine yardım web sitesidir. Sizi yeniden toparlamak, şarz etmek, kendi ihtişamınızla buluşturmak için buradayız. Buraya gece gündüz her zaman için sizi davet ediyoruz. Sizin için her zaman burada olacağız ve ruhunuzun gülümsemesi için içerik sağlayacağız.

Bizi ziyaret ederek temasta kalmanızı istiyoruz. Biz; sizi, bizimle düşünce ve görüşlerinizi paylaşmaya davet ediyoruz.


]