Kuantum Meditasyon

Kuantum Meditasyon nedir?

Sağlıklı olma yetisini elinde bulundurmak isteyen milyonlarca insan bu fenomeni ögreniyor.. Bu , kuantum fiziğinin temel prensiplerini kullanan, kolayca tekrarlanabilir bir değişim ve sonuç odaklı bir yöntem sunar.

KUANTUM MEDİTASYON sayesinde kendi yaşamınızı ve bir başka kişinin yaşamını dönüştürmek ve iyileştirmek için yaratıcı güçlerinizi harekete geçirmeyi öğreneceksiniz.

Sürekli iç barış ve huzur senin olabilir!

Kuantum meditasyon Vücudun doğal olarak bulunan enerjisi ile merkezi aklın ve duyguların mutlak dinginliğini sağlamak için kullanır. Bu meditasyon da, uygulayıcılar, iyi kararlar alırlar,çevrelerinde yaşam enerjisi belli olur ve kalıcı bir hoşnutluk durumunu her zaman korurlar.. Kuantum meditasyon; uyugulayıcıların stresli duygularını ortadan kaldırmak için büyük bir otomatik yetenek sağlar. Yıllardır Kuantum meditasyon yapmış olan çoğu kişide,aynı zamanda vücudun fiziksel hastalıklarının iyileşmesinde de yararlı olduğuna inanıyoruz. Kuantum meditasyon uygulayıcıları , bu uygulamanın ;zihin ve bedende kalıcı ve koruyucu bir aydınlanma durumu elde etmeye yardımcı olduığuna inanırlar.

Kuantum Meditasyon;yoğun ,rahat ama son derece uyanıklık sağladığı birçok kişi tarafından açıklanan, dünya çapında uygulanan birçok meditasyon tekniklerinden , biridir .Kuantum meditasyon. Diğer meditasyon uygulamalarından farklıdır.Bir çok meditasyonda, rahatlamak için zihini sessiz hale getirmeye çalışılır ancak;, , Kuantum meditasyon;, bunun yerine, zihni sonsuz gerçekliğin sürekli farkında olan bir yerine genişletmek için kullanılan bir tekniktir.

Bu teknikte beynin; kuantum formlarını, tam anlamıyla kimyasal ve hücresel işleyişini dönüştürdüğüne inanıyoruz . Aslında bu fiziksel değişiklikler, insanların yeni ve daha aydınlanmış yaşam deneyimleri yaşamalarını sağlar.

Kuantum meditasyon öğrendikten sonra, düzenli olarak kullanan kişilerin ,çok az bir çaba ile, süper-bilinç yüksek performansının içine girmeyi mümkün kılan bir yeteneği olur.. Bazı uygulayıcılara göre, kuantum meditasyonun diğer faydaları; uygulayıcılara hastalıkların iyileşmesi için bir yetenek ve çevrede daha derin ve doyum veren ilişkiler için de bir yetenek sağlar . Herhangi bir meditasyon öğrenme stili yoğun odak alır fakat kuantum meditasyon yapmak için buna hiç gerek yoktur. Bu özel teknik, genellikle bir kişiye daha deneyimli bir uygulayıcı tarafından öğretilir. Kitapları ve ses kayıtlarını da kuantum meditasyon hakkında daha fazla öğrenmeye ilgi duyanlara yardımcı olması için hazırladık ve satılmaktadır.

5 Gen Akademi  “Sizin için tatlı bir yaşam “görüşmesi sunar..

KUANTUM MEDİTASYON-QUANTUM METHOD

Kuantum meditasyon- Quantum Metod(QM) İnsan enerjisi ile ilgili bilgileri bir araya getirmekle olur…

UYGULAMA Genel olarak, hiçbir hastalık ve hiçbir sorun yaşamamak için bu yöntem düzenlenmiştir. Olumlu değişiklikler her zaman mümkündür:

* İlişki sorunları (aile, tanıdıklar, iş, çevre, vb)

* Düşük benlik ve öz saygısı rn

* Öğrenme engelleri (matematik, okuma, yazma, konsantrasyon güçlüğü) için

* Çeşitli korkular …(agorafobi, sınav korkusu, vb)

* Travmatik anılar

* Mesleki ve mali sorunlar

* Fiziksel sorunlar

Diğer tedaviye destek yöntemlerinden farklıdır.

Kuantum Meditasyon medhodu ;hemen ,hemen tüm diğer tedavilerden açıkça farklıdır . Tıbbı tedavilere sadece destektir.

-Bizi zayıflatıcı faktörleri tespit etmek…

Bizi çevreleyen dünyanın ve yaşadığımız her deneyimin , vücut hücrelerinde bir zaman etkisi vardır . Bu etki; ruhumuzu ya güçlendirir, yada zayıflatırlar. QM Kuantum Yöntemi olarak uygulayıcı ;enerjik zayıflığını tanımlamak için farklı yöntemler kullanabilir Sağlıkta, hastalık tedavisi için, ve acı için hangi nedenler olduğunu, belirtileri veya sorunları tespit etmek İlk olarak, o enerjik bilgi zihinsel olabilir .Duygusal erişim, bir kas testi ile öğrenilir. Uygulayıcısı danışan için , farklı yöntemler dener. Düşüncelere ve duygulara verdiği güçlü veya zayıf tepkileri arar, bu “Kinesiolojik Kas testi” dir. Meditasyon sonrası, düzeltmenin etkili ve daha enerjik olup olmadığını belirlemek için fiziksel ya da zihinsel test tablolarının yapılması gereklidir.

NEDEN KUANTUM MEDİTASYON? ve Olası cevaplar,

Bizim yaşamımız elektromanyetik dalgalardan oluşur. Duygu ve düşüncelerin- kanıtlanabilir ,ölçülür ,belirli frekansları ve elektromanyetik dalgaları vardır . Biz; olumlu düşünürken ve konuşurken. vücudumuz için beynimiz, bu dalgaları farklı organlara olumlu olarak yükler ve eski negatif kayıtlar ile değiştirerek olmuş olan sorunları da çözer..

QM hakkında daha fazla bilgi ister misiniz?